آموزش کامپیوتر
خانه , خرید کمپرسور

خرید کمپرسور

translation services usa

کم‌بادشدن یا پنچرشدن تایر خودرو یکی از معضلاتی است که ممکن است گریبان‌گیر هر راننده‌ای شود. برای مقابله با این مشکل، روش‌هایی مانند تعویض لاستیک وجود دارد که انجام آن زمان‌بر و دشوار است و ممکن است فرد در شرایطی نباشد که بتواند چنین کاری انجام دهد. برای مقابله با چنین شرایطی، مجموعه‌ی فوق گزینه‌ای مناسب محسوب می‌شود. این محصول شامل کمپرسور و چند ابزار کاربردی است که با کمک آن می‌توانید موقتا پنچری و کم‌بادبودن تایر را برطرف کنید تا به تعمیرگاهی مناسب برسید.

کمپرسور باد فندکی ایکس وان مدل SY-112D

کمپرسور:

دستگاه کمپرسور فوق یکی از محصولات شرکت «ایکس وان» بوده که انرژی مورد نیاز خود را از برق ۱۲ ولت تامین می‌کند. برای این کار می‌توانید از باتری یا بخش فندکی خودرو استفاده کنید. شرکت ایکس وان برای این کمپرسور، یک کابل برق ۳ متری در نظر گرفته است که در بخش انتهایی آن، سری فندکی قرار دارد و فرد با اتصال آن به بخش مربوطه در داخل کابین می‌تواند از دستگاه استفاده کند. درصورتی که بخواهید برق دستگاه را مستقیما از باتری بگیرید، می‌توانید از رابط فندکی به باتری آن استفاده کنید. این رابط طولی حدود ۳۴ سانتی‌متر دارد و در قسمت انتهایی آن، دو گیره در رنگ‌های مشکی و قرمز برای اتصال به سری باتری قرار گرفته است. این کمپرسور قادر است حداکثر فشاری برابر ۱۵۰ پی اس آی تولید کند. دبی هوای خروجی نیز در مدت‌زمان یک دقیقه، حدود ۸۵ لیتر هوای تحت‌فشار است. شرکت ایکس وان برای این دستگاه، دو شلنگ در نظر گرفته است. شلنگی که به دستگاه متصل است، طولی کوتاه و ساختاری صاف دارد. شلنگ دوم از نوع فنری است و با اتصال آن به دستگاه، بابت دوربودن چرخ‌ها از کمپرسور نگرانی نخواهید داشت. نازل‌های خروجی قرارگرفته در این مجموعه به کاربر امکان می‌دهند تا علاوه‌بر بادکردن تایر خودرو، از دستگاه برای بادکردن توپ، قایق بادی و بسیاری از تجهیزات دیگر استفاده کند. این کمپرسور ۲ سیلندر دارد و از یک فشارسنج برخوردار است. در قسمت جلویی دستگاه نیز چراغی اضطراری طراحی شده است که نور خود را از ۵ لامپ پرنور ال‌ای‌دی تامین می‌کند. با دراختیارداشتن این کمپرسور می‌توانید موقتا تایر خودرو را باد کرده و مسافتی را تا رسیدن به مقصد رانندگی کنید.

ابزارهای کاربردی:

در این مجموعه علاوه‌بر کمپرسور، ابزارهایی مانند دم‌باریک، پیچ‌گوشتی دوسو، پیچ‌گوشتی چهارسو، کاتر و ابزارها و چسب‌های پنچرگیری قرار دارد که همراه داشتن آن‌ها کمک زیادی خواهد کرد. این محصول درون کیفی پلاستیکی قرار دارد که محل قرارگیری هریک از ابزارها در آن مشخص شده است.

سخن آخر:

محصول فوق را می‌توان مجموعه‌ای بسیار کاربردی دانست که به‌همراه داشتن آن در هر خودرویی به‌خصوص در هنگام مسافرت بسیار مفید است. این مجموعه ابعاد مناسبی دارد و به‌همراه داشتن آن، فضای زیادی از خودروی شما اشغال نخواهد کرد. با وجود این محصول، رانندگی ایمن‌تری خواهید داشت.

فروش کمپرسور

  • جهت ارسال کد پیگیری و ارسال سفارش به شما استفاده میشود.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

بعد از زدن دکمه ارسال کد پیگیری به شماره شما ارسال می گردد و پس از تایید با شما تماس گرفته میشود. جهت ارائه هر نظری از جمله تخفیف در قسمت توضیحات بنویسید

Create your flash banner free online
موبایلتو شارژ کن