آموزش کامپیوتر
خانه , آموزش کامپیوتر , دانلود File Investigator Tools v3.17 – نرم افزار جستجو و تشخیص فایل ها

دانلود File Investigator Tools v3.17 – نرم افزار جستجو و تشخیص فایل ها

translation services usa

File Investigator Tools با جستجوگر فایل ویندوز و فرمان دایرکتوری DOS ترکیب شده است تا عملیات جستجوی فایل ها بر اساس نوع فایل، محتوا، سیستم عامل/پلت فرم، روش ذخیره سازی داده ها، خصوصیات فایل و … انجام شود.

این نرم افزار توانایی تشخیص بیش از ۳۰۰۰ نوع فایل مختلف را بر اساس محتوای داخلی فایل و نه بر اساس پسوند آن دارا می باشد به گونه ایی که شما می توانید در هنگام جستجو پسوندهای فایل را فراموش کنید، به راحتی و هوشمندانه فایل ها را جستجو کرده و بر اساس ابر داده ها (metadata) آن ها را مدیریت کنید.

File Investigator Tools شامل ابزار های جستجوی فایل ها و دسته بندی فایل ها می باشد، که انواع بیشتری از فایل ها را با دقت بالاتری نسبت به روش های دیگر و بدون نیاز به پسوندهای فایل شناسایی می کند. شما اکنون می توانید این کار را با ویندوز و با کمک خط فرمان انجام دهید.

با جستجو گر فایل File Investigator به راحتی می توانید عملیات جستجو فایل ها را براساس دسته بندی هایی مثل: عکس های گرافیکی، داده های کاربر و یا شخصی، صفحات گسترده، صداهای دیجیتالی و فایل های وابسته به سیستم عامل Palm انجام دهید. همچنین با کمک برنامه دسته بندی File Investigator می توانید عملیات مشابه را به صورت مستقیم از خط فرمان یا فایل های دسته بندی شده انجام دهید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار File Investigator:
– شامل ابزارهای جستجو و همچنین دسته بندی فایل ها
– جست و جو و شناسایی فایل ها بدون نیاز به پسوندهای آن ها
– امکان جستجو بر اساس دسته بندی فایل ها
– جستجوی دقیق تر، هوشمندانه تر و بالاتر فایل ها
– توانایی جستجوی قوی تر نسبت به ابزار های دیگر
– و …

منبع: http://p30download.com

QR Code For:  دانلود File Investigator Tools v3.17 – نرم افزار جستجو و تشخیص فایل ها

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*