دانلود Photomath – Camera Calculator – نرم افزار موبایل حل معادلات ریاضی

Rate this post

Photomath نام برنامه ای کاربردی و مفید در زمینه برنامه های ریاضی می باشد، این برنامه جالب برای شاگردان تنبل است. درس ریاضی یا هر درسی که به آن مربوط باشد معمولاً دشواری های زیادی دارد و حل بسیاری از مسائل بدون ساعت ها تفکر یا در اختیار داشتن پاسخنامه امکان پذیر نیست و بهترین راه تسلط بر این درس، حل تمرین های متعدد از بخش های گوناگون است. اکنون با کمک این برنامه کاربردی میتوانید تا در سریع ترین زمان ممکن پاسخ مسائل را پیدا کنید.

این اپلیکیشن پس از تهیه تصویری از مسأله مورد نظر نه تنها پاسخ نهایی، بلکه روش حل را نیز به صورت مرحله به مرحله نمایش می دهد. این برنامه از طریق دوربین دستگاه اندرویدی٬ معادلات ریاضی را اسکن کرده و نه تنها به آنها پاسخ می دهد٬ بلکه پاسخ را به صورت تشریحی و مرحله به مرحله به شما ارائه می دهد. درواقع این اپلیکیشن به شما کمک می کند٬ هنگامی که می خواهید جواب سوالات را چک کنید و یا یک کلید برای مجموعه سوالات تهیه کنید٬ راحت تر به این نتیجه برسید. برنامه دارای رابط و کحیط کاربری ساده و روانی می باشد که کار کردن با آنرا بسیار ساده کرده است.
تغییرات نسخه ۳٫۰٫۴
– بهبود کیفیت فوکوس در دستگاه های Galaxy S7

(۹۵/۱۲/۲۶) تغییرات:

به روز رسانی به نسخه ۳٫۰٫۴

 منبع: www.p30download.com

PhotomathPhotomath

 

 

[box type=”download” align=”aligncenter” ][button color=”black” size=”medium” link=”http://cdn.p30download.com/?b=p30dl-mobile&f=Photomath.Camera.Calculator.v3.0.4.arm_p30download.com.apk” ]دانلود فایل اصلی[/button] [button color=”black” size=”medium” link=”http://cdn.p30download.com/?b=p30dl-mobile&f=Photomath.Camera.Calculator.v3.0.2.arm64_p30download.com.apk” ]فایل اصلی (نسخه ARM64)[/button][/box]

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.